مقالات آموزشی

خرید و قیمت جلد لوح تقدیر|چاپ لوح تقدیرنامه|چاپ لوح سپاس

خرید و قیمت جلد لوح تقدیر

جلد لوح تقدیر یک ابزار برای تقدیر و تشکر از افراد برگزیده یک شرکت،سازمان،دانشگاه ها،موسسات و آموزش عالی،خانواده شهدا و ایثارگران و … مورد استفاده قرار می گیرد.بیشترین هدف از اهدای جلد لوح لوح تقدیر به افراد، تحسین و تشویق افراد می باشد تا احساس ارزشمندی را به آنها القا کنند و یادآور شویم که وجودشان همواره مفید و قابل ستودن برای آن مجموعه و یا جامعه می باشد.

جلد لوح تقدیر از جنس های مختلف ساخته می شود بنابراین قیمت های مختلفی دارد اما می توانیم قیمت خرید جلد لوح تقدیر  را به صورت حدودی مشخص کنیم از آنجایی که بازار جلد لوح تقدیر مانند سایر بازارها نوسان قیمتی دارد. با افزایش قیمت جلد لوح تقدیر در برخی بازه ها رو به رو می شویم نمی توانیم قیمت دقیق جلد لوح تقدیر  را در سایت درج کنیم.قیمت جلد لوح تقدیر ارزان ۲۲ هزار تومان، قیمت جلد لوح تقدیر متوسط ۴۰ هزارتوامن و درهنایت قیمت جلد لوح تقدیر با کیفیت و لوکس ترین تا ۳۵۰ هزار تومان می باشد.جهت اطلاع دقیق از قیمت انواع جلد لوح تقدیر ها می توانید با ما در تماس باشید و با شماره ۰۹۱۵۵۰۴۰۱۰۷ تماس حاصل نمایید و قیمت لحظه ای جلد لوح تقدیر را مطلع شوید.

قیمت خرید جلد لوح تقدیر به چه صورت می باشد؟

قیمت جلد لوح تقدیرنامه بسته به جنس و کیفیت آن متفاوت است.قیمت کاور لوح تقدیرنامه معمولی و ارزان ترین آن از حدود ۲۲ هزارتومن شروع می شود.قیمت جلد لوح سپاس متوسط از حدود ۴۰ هزار تومن و نفیس ترین روکش لوح تقدیر هم تا ۳۵۰ هزار تومن قیمت دارد.

این تفاوت قیمت خرید روکش لوح تقدیرنامه بخاطر استفاده از مواد با درجه و کیفیت متفاوت است طبیعی است که هرچه مواد بهتری استفاده شود و طرح و نقش های خاصی روی آن کار شود گران تر از سایر طرح ها خواهد بود.

اما نگران نباشید،در فروشگاه لوازم تحریر و اداری دهخدا همه چیز به خوبی و بدرستی سنجیده شده و نسبت به بازار های مشابه قیمت مناسب تری را روی جلد لوح تقدیرنامه ها لحاظ کرده ایم.فروشگاه آنلاین دهخدا همیشه در ارائه کاور لوح تقدیر ها به قیمت مناسب و کیفیت بالا مشهور بوده است . تا کنون مشتریان فراوانی داشته ایم که طی سالیان دراز به ما اعتماد کرده اند و با خرید مستمر از ما به سایر رقبا در حوزه تولید جلد لوح  سپاس این موضوع را به اثبات رسانده اند که ما همواره کاور لوح تقدیرنامه ها را به بهترین قیمت ارائه می کنیم .

 همچنین کیفیت محصولاتمان نسبت به گذشته افت نکرده است و در عوض هر روز روی کیفیت بالاتر متمرکز می شویم تا بهترین کاور لوح تقدیرنامه را به مشتریان عزیز خود ارئه کنیم.لوح سپاس ها دارای کیفیت بالایی می باشد می توانید نمونه های لوح تقدیرنامه را در سایت مشاهده کنید و جهت اطلاع خرید و قیمت جلد لوح سپاس با ما تماس بگیرید.

یک نمونه روکش لوح تقدیر سه لت
لوح سپاس سه لت

انواع جلد لوح تقدیرنامه چیست؟

لوح سپاس های فراوانی با انواع طراحی منحصر به فرد در وب سایت موجود می باشد.می توانید مطلب سفارش اینترنتی لوح تقدیر را بخوانید تا کامل با نحوه سفارش آنلاین آگاه ش.ید. برخی از این جلد لوح تقدیرنامه ها مانند روکش لوح تقدیر مقوایی،روکش لوح تقدیرنامه کاغذی، لوح تقدیر مخمل،روکش لوح تقدیر اداری،کاور لوح تقدیر کاغذی، لوح تقدیر گالینگور،جلد های لوح تقدیر ترمو،جلد یا روکش لوح تقدیر چرم ،جلد یا کاور لوح تقدیر جیر و…می باشد .

که دارای کیفیت و طرح های متفاوتی می باشد.در زیر برخی از لوح تقدیرنامه ها را می بینید که دارای طرح ها و رنگ های متنوعی می باشد.در بخش زیر انواع کاور لوح تقدیر ها را معرفی می کنیم تا به خوبی با آنها آشنا شوید.

خرید و قیمت جلد لوح تقدیر گالینگور یا کتابی

این مدل به نام تقدیرنامه مشهور است.در این مدل لوح،متن لوح تقدیر ابتدا روی کاغذ چاپ می شود و درون یک جلد از جنس گالینگور،چرم و یا جیر صحافی می شود.کاور لوح تقدیر گالینگور از بهترین روکش گالینگور تولید داخلی با طرح های متنوع و رنگ بندی جذاب مثل آبی،زرشکی،سورمه ای،قهوه ای و … ساخته می شود.

با توجه به این موضوع که در این نوع روکش لوح تقدیر از گالینگور ایرانی (داخلی)استفاده می کنیم بنابراین قیمت انواع روکش لوح تقدیر گالینگور ارزان تر از باقی روکش ها و کاور های لوح تقدیرنامه و لوح سپاس می باشد.

از همین رو روکش لوح تقدیر گالینگور بسیار برای سازمان های کوچک و ارگان هایی که بودجه محدودی دارند انتخاب بسیار هوشمندانه ای می باشد و بهترین پیشنهاد برای سازمان های نوپا می باشد.همچنین لوح سپاس گالینگور به علت رنگ های متنوع به راحتی با رنگ سازمانی شما سِت می شود و می توانید یک هماهنگی خوبی با رنگ لوگو و رنگ سازمانیتان داشته باشید.

همچنین جلد گالینگور یا کاور سخت(hardcover) را در ویکی پدیا بخوانید.

جنس روکش لوح تقدیرنامه گالینگور از چیست؟

مشتریان گرامی قبل از خرید جلد لوح تقدیرنامه گالینگور باید از جنس آن کاملا آگاهی داشته باشند.در تولید این لوح سپاس ها با توجه به نوع سفارش می توان از مقوا و جلد برگه چاپ شده به همراه سلفون های مقاوم با مدل های متنعی مثل سلفون های براق،سوسماری و مات و… یا حتی پارچه های مخملی و چرمی و جیر استفاده کرد.

خرید و قیمت جلد لوح سپاس مقوایی

لوح سپاس مقوایی دارای جلدهای یک لت،دو لت و یا سه لت می باشد.سایز این جلد لوح ها در دو مدل A4 و A5 با روکش های گالینگور و چرم و… تولید می شود همچنین کاغذهایی که در لوح تقدیر مقوایی استاده می شود بسیار با کیفیت و خاص می باشد.

یک نمونه از کاور لوح تقدیرنامه دو لت
لوح تقدیرنامه دو لت

جلد لوح تقدیر ارزان در مشهد

ما (فروشگاه لوازم تحریر و اداری دهخدا) این افتخار را داریم که بزرگترین تولیدی عمده با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت در مشهد را اداره کنیم  و جلد لوح تقدیر ارزان را می  توانید از فروشگاه ما بخواهید،اینجا ما به شما هم ضمانت کیفیت می دهیم و هم ضمانت بازگشت وجه.

چون از کیفیت و مواد استفاده شده برای انواع لوح کاملا رضایت و اطمینان داریم.از طرفی به دلیل حذف واسطه ها قیمت های محصولات همه بدون احتساب هزینه های اضافی می باشد.این امر سبب شده است تا در بازار لوح تقدیر در مشهد قیمت ما نسبت به سایر فروشگاه ها و عمده فروشان لوح بسیار پایین تر بیاید و همه مردم می توانند برای مراسم های خود انواع لوح تقدیر و تقدیرنامه ها را سفارش دهند و به وسیله لوح سپاس های مجموعه لوح تقدیر دهخدا از افراد برگزیده تجلیل کنند.

قیمت انواع مختلف لوح سپاس در سایت و در فروش حضوری یکسان می باشد و هیچ تفاوتی در قیمت هایمان نداریم و شما با خیال راحت می توانید هم از سایت ، فروشگاه آنلاین دهخدا خرید کنید (می توانید مطلب سفارش اینترنتی لوح تقدیر  را مطالعه کنید).

به طور کلی قیمت لوح سپاس  و تقدیر و تشکر به سه رنج تقسیم می شود.پایین ترین رنج قیمت جلد لوح تقدیر ۲۲ هزار تومان می باشد .رنج قیمت متوسط روکش لوح سپاس حدود ۴۰ هزارتومان و در نهایت قیمت مرغوب ترین و با کیفیت ترین جلد لوح تقدیر در فروشگاه ما  با ۳۵۰ هزار تومان ارائه می شود. 

۵ تا از بهترین و پرفروش ترین لوح تقدیر و لوح سپاس

به درخواست شما عزیزان و در جهت راهنمایی بیشتر شما برای داشتن خرید ی آسان میخواهیم پرفروش ترین و برترین محصولاتمان را معرفی کنیم تا طبق نیازتان بتوانید راحت تر و بهتر خرید کنید.

این لیست براساس خرید شما خوبان جمع آوری شده است و جهت خرید بهتر می توانید به این لیست اکتفا کنید چون نظر اکثر مشتریان در آن لحاظ شده است و درواقع ما فقط از ذوی نیاز و سلیقه شما خوبان و برساس بودجه شما این لیست را تهیه کرده ایم.می توانید براساس بودجه خود و نوع مراسم خود از این لیست پرفروش ترین و محبوبت ترین محصولات ما را انتخاب کنید.

معرفی ۵ لوح ارزان و با کیفیت

در این بخش تلاش کرده ایم تا لیستی را تهیه کنیم که به بودجه اکثر مردم نزدیک باشد و مردم عزیزی که قصد خرید لوح سپاس با کم ترین قیمت را دارد انتخاب کنیم تا این عزیزان هم بتواند از افراد برگزیده و خاص زندگیشان تقدیر کنند.

این لیست شامل به صرفه ترین و ارزان ترین محصولات چاپی لوح تقدیر در مجموعه تحریر و اداری دهخدا می باشد.

معرفی ۵ لوح لوکس ولی پرفروش

همانطور که محصولاتی برای خرید اقتصادی برای شما عزیزان داریم،در مقابل برای عزیزانی که محصولات لوکس برای مراسم هایشان می پسندند،نمونه هایی داریم تا این عزیزان بتوانند بدون نگرانی و با خیال راحت یک هدیه بسیار نفیس به کارمندان و افراد مورد حمایتشان تقدیم کنند و یک هدیه خاطره انگیز و خاص نیازمند هزینه بیشتر خواهد بود.

ایجاد انگیزه با اهدای لوح تقدیرنامه

مهمترین کاربردهایی که یک لوح تقدیرنامه یا لوح سپاس می تواند داشته باشد موارد و عنوان های زیر می باشد.

اهدا لوح تقدیر خانواده شهدا،اهدا لوح به کارکنان و کارمندان بخش های مختلف یک شرکت و یا سازمان ها،مدیران مدارس و موسسات آموزشی،رئیس دانشگاه و معاونان آموزشی،وزیران و عالی رتبه های کشوری،دانشجویان و دانشجویان نخبه،دانش آموزان مدارس،کادر محترم زحمتکش بیمارستان شامل کارکنان و کارمندان بخش های آموزشی و پژوهی،پزشکان و متخصصان همه زمینه های پزشکی،پرستاران و دستیاران پزشکان،تجلیل از معلم ها،تشکر از مادرها و مقام زن،تجلیل از مهندس ها در روز مهندس ،تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران و یادبودی برای خانواده ها بازماندگان شهدا،تجلیل از همسر و فرزندان و خانواده شهدا،تجلیل از مادرشهید،تجلیل از پلیس های آگاهی و پلیس های راهور و راهنمایی رانندگی و ….

افراد و سازمان ها می توانند از افراد و سایر زیرمجموعه هایشان که برای آن ها ارزشمند بوده و سربلندی مجموعه را برای آن ها به ارمغان داشته نسبت به تجلیل و تشکر از این افراد ارزشمند اقدام کنند.

در واقع اهدای لوح سپاس موجب چندین برابرشدن انگیزه و  انرژی کارکنان و کارمندان می شود.بسیار خوب می شود اگر همه کسانی که دارای عنوان و جایگاه بالاتر از سایر کارمندان هستند هر چند وقت یکبار نسبت به تشکر از افراد ارزشمند محل کار و یا حتی زندگیشان بپردازند با یک شخه گل و یا اهدای لوح تقدیرنامه و سایر هدایای دیگر.

این حرکت از سمت مدیران به کارمندان موجب خوشحالی و احساس رضایت آنان می شود زیرا این افراد بار دیگر احساس مفید بودن می کنند و باعث می شود روحیه از دست رفته شان به واسطه فشار های مختلفی که ممکن است فرد متحمل شود،بار دیگر برگردد و با انرژی مضاعف به کار خود بپردازند.در اینجا مدیران هم در می یابند که روحیه شاد و پر انرژی کارمندان تا چه حد برای رشد شغلی مفید است و تا زمانی که این حس را به خوبی در اطرافتان نبینید قادر به درک کردن و هدیه دادن انرژی به دیگران نیستید.

برای اینکه این احساس زیبا را در خود بیابید و عملکرد کارکنان را ارزیابی کنید و بدانید که چطور با اهدای لوح تقدیرنامه تا چه حد میزان تلاششان افزایش پیدا می کند،کافی است برای یک بار هم که شده افکار منفی را از ذهن خود دور کنید و به جنبه های مثبت هدیه دادن فکر کنید.اینکه چطور می شود یک کارمند پخته و با سابقه ولی خسته و بدون انرژی را اخراج کرد و یک کارمند بدون سابقه کاری استخدام کنید؟آیا می توانید مجددا وقت و هزینه های سازمان را صرف یاددادن مهارت ها و راهنمایی ها به فرد جدید کنید؟

آیا بهتر نیست یک مراسم اهدای لوح تقدیرنامه ترتیب دهید و با کمترین هزینه اقدام به شاد کردن کارمندان خود کنید؟

کارمندان و کارکنان بخش های مختلف را به جای اینکه بخاطر عملکرد ضعیفشان استیضاح کنید به آن ها مهارت های کاری و روحیه شادشان را با اهدای لوح تقدیر یادآور شوید و از آن ها در جمع و در حضور سایر کارکنان تشکر کنید که در روز های بد و خوب شرکت همراه شما بوده اند و شما و تیمتان با حمایت ها و حضور آنان روزهای خوبی را پشت سر گذاشته اید.

این کار به سادگی باعث برگشت روحیه فوق العاده و نابودی انرژی منفی آن ها می شود و کارکنان شما به دنبال حس مفید بودن و ارزشمند بودن سعی می کنند بار دیگر شما و خودشان را خوش حال کنند پس با روحیه جدید و قوی به کار خود ادامه می دهند.

شما در اینجا هم کار انسان دوستانه ای انجام داده اید چون امید به زندگی و حس ارزشمند بودن را به فرد بازگردانده اید همچنین شما از اخراج شدن نیرویتان جلوگیری کرده اید و مطمئنا پاداشش را دریافت خواهید کرد.

در مرحله بعد شما با حفظ نیروی با سابقه و برگشت مجدد وی با نیروی تازه به خود و شرکت لطف بزرگی کرده ید و از هدر رفت نیروی ماهر و هزینه های دیگر جلوگیری کرده اید.

 

انواع جلدهای لوح تقدیر در مشهد
تولید و پخش انواع جلدهای لوح تقدیرنامه

جلد لوح تقدیر و انواع لوح سپاس در مشهد و سایر شهرهای ایران به طور گسترده در کارگاه های مخصوص تولید می شود یکی از  این کارگاه های ساخت جلد لوح تقدیر در مشهد فروشگاه لوح تقدیر دهخدا است. فروشگاه جلد لوح تقدیرنامه در مشهد بهترین مدلها و متنوع ترین مدل های لوح سپاس را با بهترین قیمت جلد لوح تقدیر موجود دارد و می توانید انواع مدل ها را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *